Lehota na podanie podnetu na ÚDZS | Medicínske právo
              

Otázka


Lehota na podanie podnetu na ÚDZS

Ľudmila Moľová
 | 2.9.2013 | komentárov: 0

Otázka:

Dobrý deň, aká je lehota na podanie podnetu na prešetrenie prípadu úradom pre dohľad nad
zdravotnou starostlivosťou?



Odpoveď:

Dobrý deň.  Zákon č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorý upravuje konanie pred Úradom pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, nestanovuje žiadnu lehotu pre podanie podnetu na prešetrenie prípadu úradom (§ 43 a nasl.). Z toho teda vyplýva, že podnet je možné podať kedykoľvek.V záujme čo najvernejšieho resp. najlepšieho prešetrenia prípadu je však najvhodnejšie ho podať čo najskôr.


 Obrazok Pošli do vybrali.sme.sk  |   Obrazok Zdieľať odkaz na Facebook

 


Diskusia


Vaše meno
Vaša reakcia
Secure code
Opíšte prosím text obrázku


-- žiadne príspevky --