Pozrite si VIDEO z konferencie Aké princípy vládnu zdravotníctvu? | Medicínske právo
              

Články


Pozrite si VIDEO z konferencie Aké princípy vládnu zdravotníctvu?


 | 30.5.2013 | komentárov: 0

Pozrite si video z konferencie "Aké princípy vládnu zdravotníctvu?" , ktorá sa uskutočnila 11. a 12. apríla 2013 v Košiciach.

Obrazok Počas dvoch dní vystúpilo na konferencii Aké princípy vládnu zdravotníctvu? s príspevkami dvadsať štyri prednášajúcich a sedemnásť diskutérov,  ktorí vytvorili odborný program pre početné auditórium (viac ako 150 pasívnych účastníkov).  Každý z nich prezentoval svoj pohľad na tému konferencie a formuloval svoje názory na diskutované otázky.  Na konferencii, ktorú organizovalo občianske združenie Komora pre medicínske právo-MEDIUS sa  podarilo otvoriť diskusiu o pálčivých a ťažkých témach, ku ktorej sa na  „neutrálnej“ pôde stretli zástupcovia lekárov, zdravotných sestier, slovenskí, českí i holanskí akademici. Pre pasívnych aj aktívnych účastníkov bol súčasne vytvorený priestor pre získavanie nových kontaktov, komunikáciu a začatie možnej spolupráce na rôznych projektoch.

Na stránke www.youtube.com je k dispozícii video z konferencie. Dvojminútové video súhrnne zachytáva celkový priebeh konferencie a zároveň ponúka zostrih tých najzaujímavejších momentov z diania.

VIDEO spustíte kliknutím tu. Obrazok Pošli do vybrali.sme.sk  |   Obrazok Zdieľať odkaz na Facebook

 


 


Diskusia


Vaše meno
Vaša reakcia
Secure code
Opíšte prosím text obrázku
Napíšte výsledok : 10+9 =


-- žiadne príspevky --