VENUJTE NÁM DVE PERCENTÁ Z DANE! | Medicínske právo
              

Články


VENUJTE NÁM DVE PERCENTÁ Z DANE!


 | 3.2.2012 | komentárov: 0

Milí priatelia, aj tento rok sa na Vás obraciame s prosbou o podporu našej organizácie prostredníctvom „darovania“ podielu Vašej dane. Vieme, že dnes je príležitostí, kde tento podiel darovať množstvo, no veríme, že naša činnosť a vízia Vás inšpirujú natoľko, že sa rozhodnete podporiť práve nás. Poslaním Komory pre medicínske právo MEDIUS je vytváranie právneho prostredia medzi poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a pacientom. Obaja tvoria súčasť liečebného procesu, ktorého výsledok je determinovaný ich vzájomným pôsobením.

Obrazok Komora pre medicínske právo - MEDIUS prostredníctvom svojich portálov poskytuje široký priestor na získavanie informácií týkajúcich sa skvalitnenia právneho aspektu liečebného procesu tak pre poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, ako aj pre pacienta. Bezplatná právna poradňa pomáha pacientom, ale aj zdravotníckym pracovníkom zorientovať sa v zložitej problematike liečebného procesu.

Aj VY môžete prispieť k vytváraniu kvalitného vzájomne prospešného vzťahu medzi poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a pacientom, ktorý sa priamo týka každého z nás. Stačí, aj sa rozhodnete venovať na účet Komory pre medicínske právo- MEDIUS 2% z už zaplatenej dane v tomto roku.
Formuláre a Inštrukcie na stiahnutie nájdete nižšie.

 Ďakujeme a tešíme sa zo vzájomnej spolupráce.

Súbory na stiahnutie:


 Obrazok Pošli do vybrali.sme.sk  |   Obrazok Zdieľať odkaz na Facebook

 


 


Diskusia


Vaše meno
Vaša reakcia
Secure code
Opíšte prosím text obrázku
Napíšte výsledok : 7+4 =


-- žiadne príspevky --