Spolupráca s EurActiv.sk | Medicínske právo
              

Články


Spolupráca s EurActiv.sk


 | 8.4.2011 | komentárov: 0

Portál právo-medicína.sk nadviazal partnerstvo a spoluprácu s portálom EurActiv.sk. Ide o najlepší portál na Slovenskom internete zaoberajúci sa problematikou Európskej únie. Komora pre medicínske právo - MEDIUS sa stala partnerom sekcie MEDICÍNA.

Obrazok Ako sme už naznačili v PEREXE, podarilo sa nám uzavrieť dohodu o spolupráci so špecializovaným portálom, ktorý sa venuje problémom Európskej únie.

EurActiv.sk je najväčší slovenský informačný portál o dianí v Európskej únii. Poskytuje prehľadný súbor aktuálnych článkov a analýz z rozličných oblastí európskej politiky a jej slovenských súvislostí. 

Okrem vlastných článkov a analýz uverejňuje aj preklady z tých, ktoré boli uverejnené na materskej stránke www.EurActiv.com. Slovenskému užívateľovi tak uľahčuje sledovanie vývoja politickej debaty v Európskej únii.

 EurActiv.sk je informačnou bránou do sveta európskej integrácie pre štátne úrady, firmy, médiá i občianske združenia. Uverejňovaním analýz zároveň poskytuje think tankom a inštitúciám priestor na prezentáciu výsledkov vlastných výskumov.

EurActiv.sk je súčasťou siete portálov EurActiv, ktorá informuje o vývoji európskych politík v 11 jazykoch. Okrem nemeckej a francúzskej verzie EurActiv.com sú samostatnými partnermi portály v Bulharsku, Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Slovinsku, na Slovensku a v Turecku. V blízkej dobe sa sieť EurActiv rozšíri aj do ďalších členských a kandidátskych krajín Európskej únie.

Existencia siete je prínosom ako pre EurActiv.com, tak aj pre partnerské portály. Umožňuje efektívnu a flexibilnú spoluprácu, výmenu informácií a zásadné rozšírenie dosahu portálov. Sieť EurActiv je tak unikátnym projektom spájajúcim výhody spolupráce na európskej úrovni a flexibilnej samostatnosti partnerov v sieti.
EurActiv.com je najväčší internetový portál, ktorý sa celým svojím obsahom venuje európskym verejným záležitostiam. Bol založený pred šiestimi rokmi a dnes je obľúbenou platformou pre špecialistov na európsku integráciu, ako aj širšiu verejnosť. Obsah portálu EurActiv.com je poskytovaný zdarma.
Kombinácia on-line spravodajstva a originálnej štruktúry správ, analýz, súborov liniek a najväčšej databázy európskych aktérov mu dáva charakteristiku najlepšej pomôcky pre ľudí pohybujúcich sa v bruselskej európskej realite. Obrazok Pošli do vybrali.sme.sk  |   Obrazok Zdieľať odkaz na Facebook

 


 


Diskusia


Vaše meno
Vaša reakcia
Secure code
Opíšte prosím text obrázku
Napíšte výsledok : 7+10 =


-- žiadne príspevky --