Nemocnica v Rožňave má nové fyziatricko-rehabilitačné oddelenie | Medicínske právo
              

Články


Nemocnica v Rožňave má nové fyziatricko-rehabilitačné oddelenie


 | 7.10.2017 | komentárov: 0

Nemocnica Svet zdravia Rožňava má nové fyziatricko-rehabilitačné oddelenie, a to s kapacitou 20 lôžok. Určené je najmä pre hospitalizovaných pacientov.

Obrazok

Bývalé priestory oddelenia ARO boli v rámci rekonštrukcie kompletne prestavané.Výsledkom je nové komfortné prostredie s 8 pacientskymi izbami (dve nadštandardnéjednolôžkové izby), 3 terapeutickými miestnosťami, 2 telocvičňami a zázemím pre personál.

Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie rožňavskej nemocnice poskytuje komplexnú terapeutickústarostlivosť pre pacientov po úrazoch, operáciách,  mozgových príhodách a s ochoreniami chrbtice a to vo všetkých vekových skupinách.

Súčasťou komplexnej rehabilitačnej liečby je pohybová liečba, manuálna terapia,elektroterapia, ultrasonoterapia, magnetoterapia, diatermia, klasická masáž, reflexná masáž,lymfodrenáž – manuálna aj prístrojová, laseroterapia a podávanie plynových injekcií.Samozrejmosťou sú vodoliečebné procedúry ako napríklad perličkový kúpeľ, vírivý kúpeľalebo podvodná masáž. Celkové investície do nového oddelenia si vyžiadali 210 tisíc eur.


zdroj: www. vzdravotníctve.sk
 Obrazok Pošli do vybrali.sme.sk  |   Obrazok Zdieľať odkaz na Facebook

 


 


Diskusia


Vaše meno
Vaša reakcia
Secure code
Opíšte prosím text obrázku
Napíšte výsledok : 6+10 =


-- žiadne príspevky --